LITTLE LEGO!

Od WRZEŚNIA uruchamiamy grupę naszych najmłodszych uczestników!

NAZWA GRUPY: Little Lego
PRZEDZIAŁ WIEKOWY: 5-6 LAT
FORMA PROWADZONYCH ZAJĘĆ: stacjonarnie
MIEJSCE: ul. Nawojowska 4/218 SHOW ROOM
CZAS: raz w tygodniu 60 min.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO POBRANIA

Celem naszych warsztatów jest rozbudzenie w najmłodszych uczestnikach zajęć zainteresowania robotyką, informatyką i nowoczesnymi technologiami. Nasze zajęcia to wysiłek intelektualny połączony z doskonałą zabawą.
LITTLE LEGO to nauka samodzielnego konstruowania i programowania robotów poprzez zabawę z edukacyjnymi wersjami klocków LEGO.

Praca w małych maksymalnie 7 osobowych zespołach i w odpowiednim zakresie wiekowym (5-7 lat) pod czujnym okiem naszej Pan instruktor stwarzają miłą atmosferę zajęć i doskonałe warunki do pozyskiwania nowych umiejętności z zakresu współczesnych technologii.

Dzięki naszemu programowi zajęć możliwe jest ukształtowanie w najmłodszych kursantach działania twórczego, nieszablonowego, wymagającego twórczego myślenia i pracy w grupie.

Oprócz rozwoju zdolności konstruktorskich, dzieci uczestniczące w zajęciach nabędą również umiejętności programowania, które są kluczowe w świecie gdzie robotyka i automatyka rozprzestrzeniają się w błyskawicznym tempie i większość zawodów przyszłości będzie pośrednio lub bezpośrednio z nimi związana.

Informacje i zapisy na zajęcia:
604-994-579 lub 791-790-190
fylion@fylion.org

Dodaj komentarz

Skip to content