Senior Science – druk 3D dla seniorów

Zapraszamy do zgłaszania się na zajęcia z druku 3D wszystkich seniorów. Zajęcia zaczynamy jak tylko zbierze się grupa min 5 osób.
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: fylion@fylion.org
Planowany termin rozpoczęcia realizacji: luty 2022

Senior Science to zajęcia dla seniorów, obejmujące poznawanie podstaw drukowania 3D i innych powiązanych dziedzin. Spotkania odbywają się w małych grupach co sprzyja dokładnemu poznaniu prowadzonych tematów.

Czego uczymy?

Uczestnicy mogą nabyć podstawową wiedzę teoretyczną na temat druku 3D oraz nauczyć się obsługi drukarek. Pomagamy nie tylko poznać związane z tym zagadnienia, ale także zafascynować się dokonaniami współczesnej nauki i techniki.

Jak wyglądają zajęcia?

Warsztaty odbywają się w naszym SHOWROOM, w każdy czwartek od godz. 15:00, gdzie do dyspozycji mamy stanowiska ze sprzętem do trójwymiarowego druku. Seniorzy spotykają się w kilkuosobowych zespołach i pod okiem trenera mają okazję zagłębić się w świat nowoczesnej techniki. Osoby, które wcześniej brały udział w zajęciach, już w kolejnym tygodniu sami uczestniczą w wyjaśnianiu podstawowych zagadnień nowym uczestnikom. Przyjazna atmosfera sprawia, że seniorzy wyzbywają się początkowej niepewności i zawiązują grupowe relacje.

Warsztaty pozwalają uczestnikom lepiej zrozumieć wykorzystywaną w XXI wieku technologię, która nieustannie się rozwija i ma co raz większy wpływ na życie.

Jak się zapisać?

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu: tel. (18) 547 44 27, 791 790 190
kom. 604 994 579, email: fylion@fylion.org
– zajęcia w każdy czwartek od 15:00

Zapraszamy do fotogalerii:

Skip to content