ZAPISZ swoje dziecko !!!

Rekrutacja na całoroczne zajęcia z robotyki i programowania na rok szkolny 2022/2023

Obecnie trwają zapisy do grup w:
NOWY SĄCZ
STARY SĄCZ (PMDK i Biblioteka)
PRZYSIETNICA (Biblioteka)
GOŁKOWICE (Biblioteka)
BARCICE (Biblioteka)

ZGŁOSZENIA:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysłania zgłoszeń na e-mail: fylion@fylion.org podając imię, nazwisko, klasę w roku 2022/23, telefon kontaktowy i miejsce, gdzie chcesz uczestniczyć w zajęciach.

G ALE ria zDjĘĆ

Miny konstruktorów po informacji iż będą pracować w Boston Dynamics jeśli tylko skończą MIT w Bostonie.

Upominki dla uczestników!

Każdy z uczestników, który ukończy cykl zajęć z robotyki i programowania w naszym Showroomie otrzyma na własność zaprojektowany przez siebie wydruk 3D

WSPIERAMY !

Naszym celem jest wsparcie uczniów polskich szkół w rozwijaniu talentów i zainteresowań, by mogli w przyszłości zmieniać świat na lepsze. Nie wiemy co będzie za miesiąc a tym bardziej nie wiemy jaki potencjał może eksplodować w naszych uczniach za 10 lub więcej lat.
Zapraszamy wszystkich uczniów i uczennice szkół podstawowych i średnich zainteresowanych nauką robotyki, programowania i druku 3D. Zgłoś się również, jeśli cechuje Cię ciekawość i chciałbyś rozwijać zainteresowania nowoczesnymi technologiami, ale Twoja aktualna sytuacja nie pozwala na opłacenie semestralnych warsztatów. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Jak się zgłosić?
Wyślij nam maila (fylion@fylion.org) i uzasadnij swoją sytuację oraz podaj pozostałe informacje (Imię, nazwisko, klasę, szkołę, poziom zaawansowania w robotyce i programowaniu, numer kontaktowy). My też mamy serce po lewej stronie …