ZAPISY na robotykę, programowanie i druk 3D

Rekrutacja na całoroczne zajęcia z robotyki i programowania na rok szkolny 2021/2022

KLIKNIJ i WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
obecnie trwają zapisy do grup w Starym Sączu (Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury)
oraz w Nowym Sączu (ul. Nawojowska 4 sala 218)

DOKUMENTY DO POBRANIA:

UMOWA – WERSJA PRACY W PARACH

UMOWA – WERSJA PRACY SOLO

Co nas wyróżnia?

Najistotniejsze jest dla nas to, aby dzieci jak najlepiej zrozumiały prawa fizyki i mechaniki, a logika programowania blokowego weszła im w krew. Ważne, aby przy tym wszystkim dzieci świetnie się bawiły, bo przecież nie ma nic skuteczniejszego niż nauka przez zabawę i nic nie daje takiej satysfakcji jak uśmiechy na twarzach dzieci!

Dlatego nasze zajęcia trwają minimum 90 minut, a nie tak jak w szkołach lub u konkurencji: 45-60 minut. Ponieważ jest to idealny czas na zbudowanie robota, zaprogramowanie go, przetestowanie i w razie potrzeby zmodyfikowanie lub ulepszenie. Zostaje jeszcze chwila na współzawodnictwo! Dzieci chętnie pozostają u nas nawet dłużej, gdyż atmosfera w naszym SHOWROOM oraz jego wyposażenie zachęcają do budowania koleżeńskich i przyjacielskich relacji.

Upominki dla uczestników!

Każdy z uczestników, który ukończy cykl zajęć z robotyki i programowania w naszym Showroomie otrzyma na własność zaprojektowany przez siebie wydruk 3D

WSPIERAMY !

Naszym celem jest wsparcie uczniów polskich szkół w rozwijaniu talentów i zainteresowań, by mogli w przyszłości zmieniać świat na lepsze. Nie wiemy co będzie za miesiąc a tym bardziej nie wiemy jaki potencjał może eksplodować w naszych uczniach za 10 lub więcej lat.
Zapraszamy wszystkich uczniów i uczennice szkół podstawowych i średnich zainteresowanych nauką robotyki, programowania i druku 3D. Zgłoś się również, jeśli cechuje Cię ciekawość i chciałbyś rozwijać zainteresowania nowoczesnymi technologiami, ale Twoja aktualna sytuacja nie pozwala na opłacenie semestralnych warsztatów. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Jak się zgłosić?
Wyślij nam maila (fylion@fylion.org) i uzasadnij swoją sytuację oraz podaj pozostałe informacje (Imię, nazwisko, klasę, szkołę, poziom zaawansowania w robotyce i programowaniu, numer kontaktowy). My też mamy serce po lewej stronie …