ROBOTYKA, PROGRAMOWANIE, 3D – REKRUTACJA

Rekrutacja na całoroczne zajęcia z robotyki i programowania na rok szkolny 2021/2022

PROMOCJA! Jeżeli zarezerwujesz miejsce do końca czerwca 2021 – gwarantowana cena za godzinę zajęć będzie wynosić 22,50 zł.

NAZWA GRUPY: JUNIORZY
SZKOŁA PODSTAWOWA: KLASY 1-3 
FORMA PROWADZONYCH ZAJĘĆ: stacjonarnie
MIEJSCE: ul. Nawojowska 4/218 SHOW ROOM
CZAS: raz w tygodniu TERMINARZ

NAZWA GRUPY: KONSTRUKTORZY
SZKOŁA PODSTAWOWA: KLASY 4-6
FORMA PROWADZONYCH ZAJĘĆ: stacjonarnie
MIEJSCE: ul. Nawojowska 4/218 SHOW ROOM
CZAS: raz w tygodniu TERMINARZ

NAZWA GRUPY: EKSPERCI
SZKOŁA PODSTAWOWA: KLASY 7-8 I SZKOŁA PONADPODSTAWOWA
FORMA PROWADZONYCH ZAJĘĆ: stacjonarnie
MIEJSCE: ul. Nawojowska 4/218 SHOW ROOM
CZAS: raz w tygodniu TERMINARZ

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: TUTAJ

Co nas wyróżnia?

Najistotniejsze jest dla nas to, aby dzieci jak najlepiej zrozumiały prawa fizyki i mechaniki, a logika programowania blokowego weszła im w krew. Ważne, aby przy tym wszystkim dzieci świetnie się bawiły, bo przecież nie ma nic skuteczniejszego niż nauka przez zabawę i nic nie daje takiej satysfakcji jak uśmiechy na twarzach dzieci!

Dlatego nasze zajęcia trwają minimum 60-90 minut, a nie tak jak w szkołach lub u konkurencji: 45-60 minut. Ponieważ jest to idealny czas na zbudowanie robota, zaprogramowanie go, przetestowanie i w razie potrzeby zmodyfikowanie lub ulepszenie. Zostaje jeszcze chwila na współzawodnictwo! Dzieci chętnie pozostają u nas nawet dłużej, gdyż atmosfera w naszym SHOWROOM oraz jego wyposażenie zachęcają do budowania koleżeńskich i przyjacielskich relacji.

Upominki dla uczestników!

Każdy z uczestników, który ukończy cykl zajęć z robotyki i programowania w naszym Showroomie otrzyma na własność zaprojektowany przez siebie wydruk 3D

HARMONOGRAM

TERMINARZ DO POBRANIA TUTAJ

WSPIERAMY ZDOLNYCH!

Naszym celem jest wspieranie zdolnych uczniów polskich szkół w rozwijaniu talentów
i zainteresowań, by mogli w przyszłości zmieniać świat na lepsze.
Zapraszamy wszystkich uczniów i uczennice szkół podstawowych i średnich zainteresowanych nauką robotyki, programowania i druku 3 D. Zgłoś się również, jeśli cechuje Cię ciekawość i chciałbyś rozwijać zainteresowania nowoczesnymi technologiami, ale sytuacja nie pozwala na opłacenie semestralnych warsztatów. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Jak się zgłosić?
Wyślij maila (fylion@fylion.org) i uzasadnij swoją trudną sytuację oraz podaj pozostałe informacje (Imię, nazwisko, klasę, szkołę, poziom zaawansowania w robotyce i programowaniu, numer kontaktowy).