HARMONOGRAMY ZAJĘĆ

GRUPA F.01
Zajęcia odbywają się w trybie on-line w każdy wtorek w godz. 16:00-17:30.

GRUPA F.02
Zajęcia odbywają się w trybie stacjonarnym w SHOWROOM przy ul. Nawojowskiej 4/205, 33-300 Nowy Sącz, w każdy wtorek w godz. 16:00-17:30.

Pierwsze konstrukcje naszych konstruktorów i konstruktorek.

NASZE NAJNOWSZE KONSTRUKCJE
WYŚCIG ROBOTÓW

SEMESTRALNE KURSY PROGRAMOWANIA – Stacjonarne i Online

3 GRUPY WIEKOWE:

JUNIORZY – Szkoła Podstawowa klasy  1-3
KONSTRUKTORZY– Szkoła Podstawowa klasy  4-6
EKSPERCI – Szkoła Podstawowa klasy 7-8

Ścieżka edukacyjna w szkole programowania:

Programowania można zacząć się uczyć już w momencie, w którym dziecko płynnie czyta i liczy w zakresie do 20. Poziom trudności zadań do wykonania rośnie stopniowo, jest ściśle dostosowany do wieku. Dzieci mogą rozpocząć naukę programowania i robotyki już od 9 roku życia. Najpopularniejszy język programowania Python wprowadzamy już w najmłodszej grupie wiekowej. Uczniowie wykonują projekty, które udoskonalają opanowanie elementów języka, o różnym stopniu rozbudowania.

Po opanowaniu podstaw i wejściu w zaawansowany poziom programowania może być również późniejsze wybieranie kierunku, w którym uczeń będzie chciał się rozwijać.

OPIS KURSU:

JUNIORZY – Szkoła Podstawowa klasy  1-3

Inspirujące zajęcia skoncentrowane na pobudzaniu ciekawości i kreatywności dzieci poprzez zabawę, grywalizację i uwielbiane przez najmłodszych klocki LEGO® Education SPIKE™ Prime oraz grę Minecraft. W ich trakcie Juniorzy poznają podstawy programowania, myślenia algorytmicznego, rozwiną swoje kompetencję techniczne i matematyczne. Zajęcia będą doskonałą okazją do poszerzania zainteresowania nauką, technologią, programowaniem, sztuką i matematyką.

KONSTRUKTORZY– Szkoła Podstawowa klasy  4-5

Zajęcia poszerzające wiedzę i budujące najbardziej przydatne kompetencje edukacyjne i zawodowe XXI wieku. Uczestnicząca w zajęciach młodzież w sposób bardzo przystępny pozna realne problemy, z którymi mierzą się współcześnie inżynierowie, programiści i konstruktorzy. Pozwoli to na zbudowanie wyjątkowej wiązki kompetencji, które niewątpliwie przełożą się na zawodową przyszłość Państwa dzieci. Zajęcia dla tej grupy wiekowej będą bazowały na powszechnie wykorzystywanych technologiach i językach programowania takich jak: druk 3D i język Python.

EKSPERCI – Szkoła Podstawowa klasy 6-8

Ambitne zajęcia pełne pasji i kreatywności oraz specjalistycznej wiedzy przekazywanej w bardzo atrakcyjny i przystępny sposób. Zajęcia będą wspierały ważne z perspektywy szkoły średniej i studiów kompetencje techniczne, informatyczne, matematyczne i artystyczne. Profesjonalizm i wysoki poziom zajęć zapewnią nasi doświadczeni trenerzy

Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Podczas naszych zajęć pełnych pasji i inspiracji uczymy m.in.:

–      programowania w językach Python i Scratch,
–      robotyki w oparciu o 40 lat doświadczeń firmy LEGO, wykorzystując najnowsze klocki LEGO® Education SPIKE™ Prime,
–      kreatywnego rozwiązywania problemów,
–      myślenia algorytmicznego,
–      projektowania i druku 3d,
–      sterowania dronami.

Tylko u nas na zajęciach NAJNOWSZE ZESTAWY LEGO® SPIKE™ Prime ORAZ:

  • dla każdego własny zestaw do nauki!
  • bezpłatny dostęp do SHOWROOMU (a w nim: drukarki 3D, klocki LEGO® Education SPIKE™ Prime, LEGO® MINDSTORMS Education, drony, Minecraft, Lego® Technics, Astroboty, Mboty, Lego® WeDo i inne).
  • Pierwszych 8 uczniów, którzy się zapiszą otrzyma w grudniu (NA MIESIĄC) drukarkę 3D  lub klocki LEGO® SPIKE™.

ATRAKCYJNA cena:22,50 zł/godz.

Lego SpikeLAB – laboratorium genialnych pomysłów to fascynujące zajęcia edukacyjne bazujące na najnowszych, innowacyjnych rozwiązaniach LEGO® Education SPIKE™ Prime, wprowadzonych ostatnio na rynek.

W trakcie zajęć wprowadzimy Państwa Dziecko w fascynujący świat programowania i robotyki i druku 3D oraz kreatywnego myślenia. Nasze zajęcia będą wspierały wszechstronny rozwój Państwa Dziecka w zakresie kluczowych kompetencji, tak aby mogło zostać „architektem innowacyjnych rozwiązań przyszłości”.  

NASZA OFERTA:
– małe grupy,
– zajęcia realizowane w dogodnym dla rodziców i dzieci terminie,
– 2 semestry, niesamowitej przygody pod okiem naszych ekspertów,
– w ramach zajęć wypożyczamy klocki, które są do pełnej dyspozycji Państwa Dziecka po godzinach zajęć,
– cena to jedynie 22,50 PLN za spotkanie,
– nasi eksperci: Marek Sulczewski, Waldemar Żak, Sylwester Sowa.

Dlaczego Lego SPIKE?
Zestaw LEGO® Education SPIKE™ Prime jest uniwersalnym narzędziem pozwalającym kształtować  różnorodne kompetencje, w tym umiejętności techniczne, inżynieryjne, artystyczne i matematycznie  (STEAM – Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics) tak bardzo poszukiwane na współczesnym rynku pracy.

Klocki SPIKE są uwielbiane przez dzieci i młodzież, ponieważ w przystępny sposób rozwijają zdolności twórczego rozwiązywania problemów, myślenia koncepcyjnego pozwalając zarazem na dozę eksperymentowania i samodzielności. LEGO SPIKE zostały docenione przez liczne kraje, które włączyły je do edukacji szkolnej. Zdecydowało o tym połączenie prostoty i popularności klocków LEGO z nowoczesnymi technologiami i oprogramowaniem pozwalającymi na naukę programowania w praktyczny i przyjazny sposób. LEGO SPIKE umożliwiają używanie intuicyjnego języka programowania pozwalającego na kodowanie metodą „budowania” programu z gotowych „cegiełek” lub zastosowanie profesjonalnego kodu Python’a. Dlatego Lego SPIKE umożliwia efektywną naukę programowania na wielu poziomach zaawansowania.Nasi trenerzy są gotowi wspierać rozwój Państwa dzieci bazując na metodach i technikach wypracowanych w międzynarodowym środowisku. Dzięki temu uczestnicy naszych zajęć skorzystają z innowacyjnego systemu kształcenia, który do tej pory dostępny był tylko nielicznym w najbardziej rozwiniętych i innowacyjnych gospodarkach na świecie.

Nasi trenerzy są gotowi wspierać rozwój Państwa dzieci bazując na metodach i technikach wypracowanych w międzynarodowym środowisku. Dzięki temu uczestnicy naszych zajęć skorzystają z innowacyjnego systemu kształcenia, który do tej pory dostępny był tylko nielicznym w najbardziej rozwiniętych i innowacyjnych gospodarkach na świecie.

Designed by @Freepik

Zalety naszych zajęć bazujących na LEGO® Education SPIKE™ Prime:

– uczymy twórczego rozwiązywania problemów i, myślenia a nie tylko kopiowania konstrukcji, które wymyślili inni,
– koncertujemy się na realnych problemach  (Real Life Problems), które na co dzień rozwiązują, inżynierowie, konstruktorzy, programiści i artyści,
– bazujemy na popularnych językach programowania implementowanych w prawdziwym życiu (Scratch, Python),
– zapewniamy elastyczność w zakresie ścieżki kształcenia oraz dostosowuje się do poziomu wiedzy i kompetencji uczestników zajęć,
– angażujemy uczniów w ciekawe zadania edukacyjne pobudzające ich kreatywność, zapewniamy wartościowe i twórcze spędzania czasu wolnego,
– zainteresujemy Twoje Dziecko kompetencjami poszukiwanymi na rynku pracy.