Lego SpikeLab Show – SHOW ROOM

SHOW ROOM – w nowej formule rusza już od 25.02.2021

Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów! Ze względu na obecną sytuację epidemiczną liczba miejsc jest ograniczona. Startujemy o godz. 15:00 do 15:45!

Zapraszamy na cykl bezpłatnych 90 minutowych warsztatów pokazowych. W tym czasie w kreatywny sposób, dzielimy się ponad 40 letnim doświadczeniem w nauczaniu STEAM firmy LEGO prezentując w praktyce możliwości zestawów LEGO® Education SPIKE™ Prime, programując ulubiony środek lokomocji jakim jest ROWER.

Z SHOW-ROOM można korzystać wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu przez rodzica chęci udziału dziecka w warsztatach (sposoby zgłoszenia poniżej) oraz potwierdzeniu przybycia w zarezerwowanym dniu.

Warsztaty są organizowane cyklicznie we WTORKI i CZWARTKI, od 14:00 do 15:30, przy ul. Nawojowskiej 4 w Nowym Sączu, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego tj. jedynie dla czterech uczestników.

Od wtorku dołączamy do naszego SHOW-ROOM-u zajęcia z MINECRAFT!

Rezerwacji można dokonać:
– mailowo, wysyłając zgłoszenie na adres mailowy fylion@fylion.org W temacie maila proszę wpisać „LEGO Spike show” w treści maila podając: wybraną datę pokazu, nazwisko, imię uczestnika i telefon kontaktowy,
– poprzez Facebook @FundacjaFylion – wypełniając krótki formularz,
– telefonicznie – osobą do kontaktów jest Pani Anna Hruby tel. 791 790 190

Zapraszamy do galerii – zobacz jak wyglądają nasze zajęcia!