Warsztaty psychologiczno-terapeutyczne „Wypalenie zawodowe”

14.12.2023 mieliśmy przyjemność prowadzić warsztaty dla nauczycieli z Szkoły Muzycznej w Korzennej na temat „Wypalenia Zawodowego”. Chcielibyśmy wyrazić ogromną wdzięczność za zaangażowanie oraz ciekawą wymianę doświadczeń.

Podczas tych spotkań eksplorowaliśmy ważne aspekty związane ze stresem zawodowym, zjawiskiem wypalenia zawodowego oraz skutecznymi strategiami profilaktyki. Wasze pytania, zaangażowanie i otwartość na dyskusję były dla nas niezwykle inspirujące.

🌟 Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych warsztatów psychologiczno-terapeutycznych, w tym również tych dotyczących „Wypalenia Zawodowego”.

🔍 Podczas naszych spotkań nauczyciele mieli okazję:

  • Poznać rodzaje, symptomy oraz konsekwencje stresu,
  • Zdobyć wiedzę na temat metod radzenia sobie ze stresem,
  • Zrozumieć czym jest syndrom wypalenia zawodowego oraz jakie są sposoby profilaktyki.

Jesteśmy wdzięczni za możliwość dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z tak zaangażowanymi nauczycielami. To dla nas ogromna inspiracja!

Zapraszamy do dalszego rozwijania umiejętności i refleksji w obszarze zdrowia psychicznego w pracy nauczyciela. Więcej informacji na stronie: https://www.fylion.org/index.php/warsztaty-doskonalace-dla-nauczycieli/warsztaty-psychologiczne-dla-nauczycieli/

🔖 #WypalenieZawodowe #WarsztatyDlaNauczycieli #ZdrowiePsychiczne

Skip to content